قوانین و مقررات پنبه آنلاین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات پنبه آنلاین“ به دقت ملاحظه فرمایید.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پنبه آنلاین از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پنبه آنلاین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پنبه آنلاین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پنبه آنلاین اقدام کند.

نکات مهم که مشتری میبایست حتما مطالعه نماید  :

بند ۱  : زمان ارسال کالا بین 2 ساعت تا 2 روز کاری با توجه به نوع کالای سفارش داده شده میباشد.(زمان ارسال کالاهایی که بیشتر از 2 روز کاری باشد در صفحه ی همان محصول درج شده است)
بند ۲ :پس از نهایی کردن سفارش مراحل بسته بندی و ارسال کالا به صورت پیام کوتاه اصلاع رسانی میشود همچنین مشتری میتواند این مراحل را در قسمت سفارش ها در پنل خود پیگیری نماید.

بند ۳ : تمامی ضمانت های اصالت تمامی کالاها بر طبق لوگوی درج شده بر روی صفحه اصلی پنبه آنلاین فقط ۷ روز میباشد و پس از ۷ روز مشتری حق استرداد و بازگشت کالا و دریافت وجه  را از خود صلب می نماید .

بند ۴ : مشتریان گرامی میبایست در مورد کالای انتخابی مورد نظر نهایت تحقیق را به عمل آورده و تمامی جوانب سفارش خود را در نظر گرفته سپس در نهایت ، سفارش را ثبت نمایند .

بند ۵ : فروشگاه اینترنتی پنبه آنلاین هیچگونه مسئولیتی در قبال کالاهای مصرفی اعم دسته ی زیبایی و سلامت ، آرایشی و بهداشتی یا هر مساله ای که با مصرف انسان در ارتباط است را ندارد .

بدیهی است که فروشگاه اجناس را از فروشگاه های دیگر تهیه و امکان تست تک به تک محصولات  را ندارد .

لذا از مشتری محترم تقاضا میگردد قبل از خرید تمامی موارد حاشیه ای را مد نظر قرار داده  و سپس اقدام به سفارش محصول نماید زیرا مسئولیت تمام و کمال مصرف آن بر عهده مشتری گرامی خواهد بود.

بند ۶ : در عین حال پنبه آنلاین ۷ روز برای کالاهای خود زمان  قرار داده است و مشتری میتواند کالا را بررسی و در صورت نیاز قبل از ۷ روز بازگشت دهد .

فروشگاه پنبه آنلاین پس از رویت کالای بازگشتی از سوی مشتری موظف است وجه دریافتی از مشتری را  طی ۲۴ ساعت کاری به حساب مشتری واریز نماید .

بند ۷ : ضمانات فروشگاه فقط شامل محصولاتی است که مشتری از آنها استفاده نکرده است . در صورت استفاده مشتری محصول مستعمل تلقی گردیده و فروشگاه پنبه آنلاین از بازگشت هزینه معذور است .

 

بند ۸ : پنبه آنلاین میتواند در صورت دریافت سفارش از سوی کاربر ( مشتری) و تسویه حساب آنلاین ، در صورتی که موجودی انبار آن کالا به اتمام رسید ، وجه پرداختی را پس از ۲۴ ساعت به حساب مشتری بازگرداند .

بند ۹ : مشتری میتواند حداکثر ۳ ساعت پس از سفارش با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما سفارش خود را لغو نماید .

بند ۱۰ : فروشگاه پنبه آنلاین میتواند در صورت دریافت سفارشاتی که مشتری لغو ننموده و از دریافت آن خودداری بعمل آورده است از طریق مراجع قانونی پیگیری نماید ، که طبیعتا هزینه پست و هزینه زیان به فروشنده که ۱٪ مبلغ کالا میباشد را شامل میگردد .

بند ۱۱ : پنبه آنلاین امکان ارسال کالا 7 روز هفته و در ایام تعطیل را نیز دارد و مشتریان عزیز میتوانند سفارشات خود را 7 روز هفته 24 ساعته ثبت کنند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در پنبه آنلاین به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

بند ۱۲ : فروشگاه پنبه آنلاین با توجه به ضمانت کامل بازگشتی که برای مشتری قرار داده است . هزینه پستی برگشت کالا را بر عهده مشتری ( کالای مرجوعی ) قرار داده است .

بند ۱۳ : پنبه آنلاین موظف است تمامی انتقاد ها و شکایت های مشتریان که از طریق سامانه ثبت میگردد بررسی نماید و نتیجه را به کاربر اعلام کند.

خرید از وبسایت پنبه آنلاین به منزله پذیرفتن تمامی موارد مندرج در ضوابط فوق میباشد.

0
X